Navigation and Content

Dear User,

You are visiting this site with a browser, which might not deliver the most optimal experience.

You are still able to proceed, but in order to best experience this page, we recommend using Edge, Firefox and Chrome.

You are in  Global
or Select a different location

PAZIŅOJUMS PAR KONFIDENCIALITĀTI

DHL Global Forwarding Management GmbH., turpmāk tekstā “DHL Global Forwarding”), jūtas pagodināts, ka apmeklējāt mūsu tīmekļa vietni un mūsu “myDHLi Portal” un jums ir interese par mūsu uzņēmumu, produktiem un pakalpojumiem. Atkarībā no valsts, kurā izstrādājumi un pakalpojumi tiek piedāvāti, par to nodrošināšanu var būt atbildīga attiecīgā vietējā DHL Global Forwarding vienība.

Papildu izstrādājumus un pakalpojumus šajā tīmekļa vietnē un “myDHLi portālā” nodrošina DHL Freight GmbH un/vai attiecīgie vietējie DHL Freight uzņēmumi (turpmāk “DHL Freight”).

Mums ir svarīgi aizsargāt jūsu personas datus visas sadarbības laikā.

Tālāk norādītā informācija ir paredzēta, lai sniegtu pārskatu par to, kā jūsu dati tiek apstrādāti.

 • Personas dati ir jebkāda informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu (“datu subjektu”); identificējama fiziska persona ir persona, kuru tieši vai netieši var identificēt, it īpaši ņemot vērā identifikatoru, piemēram, vārdu, identifikācijas numuru, atrašanās vietas datus, tiešsaistes identifikatoru vai vienu vai vairākus šīs fiziskās personas fiziskajai, fizioloģiskajai, ģenētiskajai, mentālajai, ekonomiskajai, kultūras vai sociālajai identitātei atbilstošus faktorus. Tie ietver tādu informāciju kā, piemēram, jūsu īstais vārds, adrese, tālruņa numurs un dzimšanas datums. Informācija, kuru nevar saistīt ar jūsu īsto identitāti, piemēram, iecienītākās vietnes vai vietnes lietotāju skaits, netiek uzskatīta par personas datiem.

 • Šis paziņojums par konfidencialitāti attiecas uz datu apstrādi, ko veic:

  Kontroliera vārds un kontaktinformācija:

  Tīmekļa vietnes, myDHLi portāla un citu DHL Global Forwarding izstrādājumu un pakalpojumu kontrolieris ir:

  DHL Global Forwarding Management GmbH
  Johanniterstr. 1
  53113 Bonn
  Vācija

  DHL Freight izstrādājumu un pakalpojumu kontrolieris ir:

  DHL Freight GmbH
  Godesberger Allee 102-104
  53175 Bonn
  Vācija

  Augstāk minēto kontrolieru datu aizsardzības inspektora kontaktinformācija:

  Deutsche Post AG
  Global Data Protection
  53250 Bonn

  Ja jums rodas jautājumi par savu personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums. dataprotectionDGFF@dhl.com

 • Mūsu vietnes apmeklēšana

  DHL Global Forwarding ir apņēmusies saglabāt mūsu vietnes lietotāju privātumu. Kad apmeklējat mūsu vietni, tīmekļa serveri uz laiku uzglabā datus drošības apsvērumu dēļ, kas var atļaut identifikāciju.
  Tiek apkopoti šādi dati: IP adrese, datora piekļuves resursdatora nosaukums, vietne, no kuras piekļūstat šai vietnei, to vietņu saraksts, kuras apmeklējāt mūsu interneta dalības ietvaros, jūsu apmeklējuma datums un ilgums, paziņojums par to, vai apmeklējums bija veiksmīgs, pārsūtīto datu apjoms, informācija par jūsu izmantotās pārlūkprogrammas tipa un operētājsistēmas identifikācijas datiem.

  Papildu personiskā informācija, piemēram, jūsu vārds, adrese, tālruņa numurs vai e-pasta adrese, netiek apkopota, ja vien šos datus nesniedzat brīvprātīgi, piemēram, aizpildot tiešsaistes kontaktveidlapu kā daļu no reģistrācijas, aptaujas, konkursa, līguma izpildes vai informācijas pieprasījuma.

  Šīs informācijas pagaidu uzglabāšana ir nepieciešama jūsu apmeklējuma laikā vietnē, lai nodrošinātu šīs vietnes pakalpojumus jums. Turpmāka uzglabāšana žurnālfailos tiek veikta, lai nodrošinātu vietnes funkcionalitāti un mūsu IT sistēmu drošību. Uz šiem mērķiem attiecas arī likumīgās intereses datu apstrādē. Šie pasākumi tiek veikti, pamatojoties uz Eiropas Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR) 6. panta 1. punkta (f) apakšpunktu.

  Dati tiek dzēsti, tiklīdz tie vairs nav nepieciešami, lai sasniegtu mērķi, kādam tie tika ievākti. Vietnes nodrošināšanai tas ir brīdis, kad beidzas sesija. Žurnālfaili (piekļuves žurnāli) tiek glabāti, lai administratori varētu tieši piekļūt un piekļūt tikai 30 dienām.

  myDHLi Quote+Book pakalpojuma izmanotšana

  Šajā vietnē ir funkcija pieprasīt DHL Global Forwarding sniegto piedāvājumu un/vai veikt rezervāciju. Ja lietotājs izmanto šo opciju, datu laukos ievadītie dati tiek pārraidīti DHL Global Forwarding un/vai DHL Freight atkarībā no nodrošinātā pakalpojuma.

  Jūsu sniegtie personas dati (piemēram, vārds un uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs, adrese) lielākoties tiks apstrādāti, lai izpildītu pirmslīguma attiecības saskaņā ar Eiropas Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR) 6. panta 1. punkta (f) apakšpunktu. DHL Global Forwarding vai DHL Freight likumīgās intereses jo īpaši ir nodrošināt vienmērīgu procesa virzību, apstrādāt klientu pieprasījumus, tieši tirgot savus izstrādājumus un pakalpojumus un pastāvīgi uzlabot tos.

  Ja nav jāievēro likumā vai līgumā noteiktie uzglabāšanas periodi, jūsu pieprasījums tiks saglabāts ne ilgāk kā divus gadus ar attiecīgo kontrolieri kā pierādījumu atbilstošai apstrādei un turpmākai pakalpojumu optimizēšanai.

  Atsevišķos gadījumos, nosūtot mums piedāvājuma pieprasījumu pa e-pastu, uz pieprasījumu varat atbildēt automātiski, izmantojot mūsu pakalpojumu Quote +Book, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu piedāvājuma ātrumu/kvalitāti. Jūsu dati tiek apstrādāti saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta (b) apakšpunktu.
  Lai pēc iespējas drīzāk un precīzāk atbildētu uz jūsu jautājumiem, mēs šos pieprasījumus varam apstrādāt automātiski. Tā kā mēs pastāvīgi cenšamies nodrošināt jums ātrāku un ērtāku pakalpojumu sniegšanu, mēs pašlaik optimizējam savus iekšējos apstrādes un servisa procesus. Lai gan mēs vēlamies anonimizēt visus jūsu sniegtos personas datus, daži dati var tikt apstrādāti optimizācijas nolūkos. Jūsu personas datu atbilstoša apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta (f) apakšpunktu.

  Reģistrēšanās portālā myDHLi

  DHL Global Forwarding un DHL Freight saviem klientiem piedāvā iespēju reģistrēties myDHLi portāla kontā. Ja reģistrējaties myDHLi portālā, lai pilnībā izmantotu myDHLi pakalpojumus, DHL Global Forwarding apstrādās jūsu personas datus, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru, lai sniegtu lietotājvārdu un paroli. Priekšnosacījums lietotājvārda un paroles iegūšanai ir līguma noslēgšana ar DHL Global Forwarding vai DHL Freight. Ja esat DHL Freight klients un pieprasāt piekļuvi myDHLi portālam, DHL Freight apstrādās arī jūsu reģistrācijas datus.
  Juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta (b) apakšpunkts kā daļa no līgumattiecībām ar jums kā klientu.

  Virtuālais asistents (Aida)

  Kopā ar klasiskajiem klientu apkalpošanas kanāliem – tālruni, e-pastu un sociālajiem tīkliem, saziņai ar klientiem tiek izmantots sarunbots. Sarunbots ļauj klientiem izsekot sūtījumiem un izgūt DGF staciju kontaktinformāciju (visā pasaulē). Sarunbots ir pieejams divos kanālos – tīmekļa vietnē (DHL.com) un WhatsApp. Vienīgie jūsu sniegtie personas dati ir darba tālruņa numurs, un tie galvenokārt tiks apstrādāti līguma attiecību izpildes nolūkā saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu. Ievāktie personas dati tiek dzēsti, tiklīdz tie vairs nav vajadzīgi, lai sasniegtu mērķi, kuram tie tika vākti.

  Līguma darbība

  Līguma saistību dēļ DHL Global Forwarding un DHL Freight ir nepieciešami arī personas dati, lai sniegtu to pakalpojumus un izpildītu saistības, kas izriet no noslēgtajiem līgumiem ar jums. Šie dati tiek izmantoti, piemēram, lai izpildītu (sūtīšanas) līgumu, pārvaldītu klientu datus, apstrādātu maksājumus un, atkarībā no apstākļiem, novērtētu kredītspēju. Konkrēti dati par sūtījumu tiks nosūtīti arī tranzīta vai galamērķa valsts iestādēm muitošanai un nodokļu muitošanai vai drošības pārbaudei, kā to paredz šīs valsts tiesību akti. Nodrošinātā informācija parasti ietver: nosūtītāja vārds un adrese, saņēmēja vārds un adrese, maksātāja nosaukums un adrese, preču apraksts, gabalu skaits, svars un sūtījuma vērtība.

  Juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta (b) apakšpunkts, jo šī apstrāde ir paredzēta tā līguma izpildei, kurā jūs esat puse.

  Apstrāde reklāmas nolūkos

  Ja esat DHL Global Forwarding vai DHL Freight esošais klients, pasta dati (piemēram, vārds, adrese) tiks apstrādāti, lai sazinātos ar jums un sniegtu jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, jaunumiem, produktiem un pakalpojumiem.

  Turklāt, ja abonējat mūsu mārketinga un reklāmas materiālu (tostarp biļetenus), mēs apstrādājam jūsu personas datus, piemēram, vārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru šim nolūkam. Mēs varam arī sazināties tirgus izpētes nolūkā — piemēram, klientu apmierinātības aptaujas par iepriekš minētajiem pakalpojumiem un produktiem. Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta (a) apakšpunktu.

  Jebkurā laikā varat pārtraukt informācijas un jaunumu saņemšanu pa e-pastu, e-pasta ziņojuma apakšā noklikšķinot uz “Atcelt abonēšanu”. Jūs varat arī jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, kas būs arī spēkā turpmāk, izmantojot kontaktadresi: mydhli@dhl.com.

  Ja to atļauj likums, izņemot jau esošo piekrišanu, jūsu e-pasta adrese tiks apstrādāta izņēmuma kārtā, lai sniegtu jums informāciju par DHL Global Forwarding un DHL Freights un līdzīgiem produktiem un pakalpojumiem,
  Personas datu apstrāde tiešā mārketinga nolūkā tiek veikta DHL Global Forwarding vai DHL Freight likumīgās interesēs. Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šo apstrādi. Lai īstenotu savas tiesības, sazinieties mydhli@dhl.com, juridiskais pamats iepriekšminētajai apstrādei ir VDAR 6. panta 1. punkta (f) apakšpunkts.

  Ja iesniedzat iebildumu vai anulējat mūsu mārketinga un reklāmas pakalpojumu abonementu, attiecīgie dati tiks bloķēti un vairs netiks apstrādāti šiem nolūkiem.

  Klientu aptaujas veikšana

  Ja izvēlēsities veikt mūsu brīvprātīgo atsauksmju aptauju, jūsu atbildes tiks savienotas ar jūsu kontu, lai mēs varētu uzlabot savus pakalpojumus. Šīs aptaujas rezultāti tiks izmantoti mūsu pakalpojumu uzlabošanai. Visi dati tiks paturēti konfidenciāli.

  Šīs datu apstrādes juridiskais pamats ir piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta (a) apakšpunktu.

  Mēs dzēsīsim šos datus, tiklīdz beigsies to ievākšanas mērķis.

  Eksporta kontroles un sankciju likumi un noteikumi

  Sniedzot savus pakalpojumus, DHL jāievēro piemērojamie eksporta kontroles un sankciju tiesību akti un noteikumi (“Eksporta likumi”). Attiecīgi — DHL ir jāveic pasākumi, lai novērstu to, ka klienti, saņēmēji, sūtītāji vai jebkura cita persona, par kuru ir noslēgts līgums ar savu klientu (turpmāk “Persona”), varētu piekļūt DHL pakalpojumiem gadījumos, kad Persona ir minēta kā zināma aizliegta vai ierobežota persona piemērojamos Eksporta likumos.

  DHL regulāri veic vārdu, kontaktdatu un citas nodrošinātās informācijas pārbaudes attiecībā uz sankcijām un noraidīto sūtījumu sarakstiem. Ja pastāv aizdomas par atbilstību, DHL uz laiku aptur tā pakalpojumu, līdz tiek veikta turpmāka apstiprināšana, un patur tiesības tieši sazināties ar jebkuru šādu Personu identitātes pārbaudes nolūkā. Ja šāda darbība ir saistīta ar personas datu apstrādi, tās pamatā ir Eksporta likumi saistībā ar VDAR 6. panta 1. punkts (c) apakšunktu un DHL likumīgās intereses saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta (f) apakšpunktu, riska samazināšanai, izvairoties no Eksporta likumu pārkāpšanas un saglabājot mūsu muitas statusu kā atzītam komersantam (AEO).

 • Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas (turpmāk tekstā “tehnoloģijas”), kas ļauj mums, piemēram, noteikt mūsu interneta lapu apmeklējumu biežumu, apmeklētāju skaitu, konfigurēt mūsu piedāvājumus maksimālai ērtībai un efektivitātei un atbalstīt mūsu mārketinga pasākumus.
  Piekļūstot mūsu tīmekļa vietnei, Konfidencialitātes preferenču centrs informēs jūs, ka ir iestatītas tehniski nepieciešamās sīkdatnes un papildus tam, ka ir nepieciešama jūsu piekrišana noteiktu tehnoloģiju, piemēram, analītisko sīkfailu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanai.

  Datu apstrāde, izmantojot tehniski nepieciešamās sīkdatnes, ir balstīta uz mūsu leģitīmajām interesēm saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu, lai nodrošinātu, ka jūs varat izmantot mūsu vietni vislabākajā iespējamajā veidā, lai nodrošinātu mūsu vietnes pareizu darbību un garantētu ērtu un netraucētu lietotāja pieredzi. Šāda veida sīkdatnes tiek saglabātas tikai mūsu vietnes apmeklējuma laikā. Tie tiek automātiski izdzēsti, tiklīdz aizverat pārlūkprogrammu.

  Turklāt, izmantojot Konfidencialitātes preferenču centru, jūs tiksiet informēts, ka mēs izmantojam citas tehnoloģijas (veiktspējas, funkcionālās vai analītikas tehnoloģijas), lai uzglabātu informāciju par apmeklētājiem, kuri atkārtoti piekļūst kādai no mūsu interneta lapām. Šo tehnoloģiju izmantošanas mērķis ir piedāvāt jums optimālus norādījumus lietotājam, kā arī "atpazīt" jūs un tādējādi atkārtotas lietošanas laikā var prezentēt (cik vien iespējams) daudzveidīgas interneta lapas un jaunu saturu. Šīs tehnoloģijas tiks apstrādātas tikai pamatojoties uz jūsu iepriekš sniegtu piekrišanu saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu.

  Plašāku informāciju atradīsiet sadaļā Konfidencialitātes preferenču centrs, tostarp iespēju atsaukt doto piekrišanu.

  Neatkarīgi no Preference Center esošās informācijas un tikai tad, ja esat piekritis sīkfailu un citu tehnoloģiju izmantošanai, kā aprakstīts iepriekš, mēs tās izmantojam arī tālāk aprakstītajiem mērķiem.

 • Mūsu vietne izmanto Hotjar, analīzes programmatūru, ko nodrošina Hotjar Ltd. (“Hotjar”) (http://www.hotjar.com, Level 2, St Julian’s Business Center, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta, Eiropa).

  Izmantojot Hotjar, mūsu vietnē var mērīt un vērtēt lietošanas uzvedību (klikšķu skaits, peles kustības, ritināšanas apjoms utt.). Informācija, ko ģenerē “Izsekošanas kods” un “Sīkfails” no jūsu apmeklējuma mūsu vietnē, tiks pārsūtīta uz Hotjar serveriem Īrijā un saglabāta tur. 

  Izsekošanas kods apkopo tālāk minēto informāciju:

  1. No ierīces atkarīgi dati

  Ierīce un pārlūkprogramma var ierakstīt šādu informāciju: 

  • Ierīces IP adrese (savākta un saglabāta anonīmā formātā) 
  • Jūsu e-pasta adrese, tostarp vārds un uzvārds, ar nosacījumu, ka esat to padarījis pieejamu mūsu vietnē 
  • Ierīces ekrāna izmērs 
  • Ierīces veids un pārlūkprogrammas informācija 
  • Ģeogrāfiskais skatpunkts (tikai valsts) 
  • Vēlamā vietnē attēlotā valoda 
  • Lietotāja darbības 
  • Peles kustības (kustība, pozīcija un klikšķi) 
  • Taustiņsitiens  

  2. Pieteikšanās dati

  Izmantojot Hotjar, mūsu serveri automātiski ģenerē šādus datus:

  • Atsauces domēns 
  • Apmeklētās lapas 
  • Ģeogrāfiskais skatpunkts (tikai valsts)
  • Vēlamā vietnē attēlotā valoda
  • Vietnes piekļuves datums un laiks    

  Hotjar izmantos šo informāciju, lai novērtētu, kā jūs izmantojat mūsu vietni, lai sagatavotu ziņojumus par tās lietošanu, kā arī citus pakalpojumus, kas saistīti ar šīs vietnes lietošanu un vērtējumu internetā. Hotjar pakalpojumu sniegšanai izmanto arī trešo pušu pakalpojumus, piemēram, Adobe Analytics un Optimized. Šīs trešās personas var saglabāt informāciju, ko nosūta pārlūkprogramma, apmeklējot vietni, piemēram, sīkfailus vai IP pieprasījumus. Papildinformāciju par to, kā uzglabāt un izmantot Adobe Analytics un Optimizely datus, skatiet atbilstošajās konfidencialitātes politikās.

  Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat, ka Hotjar un tā trešās personas apstrādā iepriekš minētos datus saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku.

  Sīkfailiem, kurus izmanto Hotjar, ir atšķirīgs “darbmūžs”; daži ir aktīvi līdz 365 dienām, daži darbojas tikai konkrētā apmeklējuma laikā.

  Šajā kopsavilkumā ir sniegta detalizēta informācija par visiem DHL vietnēs izmantotajiem sīkfailiem. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, noklikšķiniet uz šīs pogas:

  Sīkfailu iestatījumi

 • DHL nekopīgo, nepārdod, nepārsūta vai citādi neizplata jūsu personas datus trešām personām un arī turpmāk to nedarīs, ja vien tas nav paredzēts tiesību aktos, ja vien tas nav nepieciešams līguma mērķim vai ja vien jūs neesat devis nepārprotamu piekrišanu to darīt. Piemēram, pasūtot izstrādājumus, var būt nepieciešams nodot tālāk jūsu adresi un pasūtījuma datus mūsu līgumslēdzējiem. Papildinformācija par datu aizsardzību konkrētiem pakalpojumiem un izstrādājumiem ir pieejama attiecīgajā Klientu portālā.

  Ārējo pakalpojumu sniedzējiem, kas apstrādā datus mūsu vārdā, ir līgumisks pienākums ievērot stingru konfidencialitāti saskaņā ar VDAR 28. pantu. DHL saglabā atbildību par jūsu informācijas aizsardzību šādos apstākļos. Pakalpojumu nodrošinātāji ievēro DHL norādes, un to garantē tehniskie un organizatoriskie pasākumi, kā arī pārbaudes un kontrole.

 • Papildus iegūšanas tiesībām jums tālāk norādītās tiesības:

  • Varat pieprasīt informāciju par to, kādi personas dati tiek ievākti
  • Varat pieprasīt, lai mēs labojam, dzēšam vai bloķējam jūsu personas datus, ja šīs darbības atļauj likums un ir saskaņā ar esošajiem līguma nosacījumiem. 
  • Varat pieprasīt saņemt personiskos datus, ko esat norādījis strukturētā, zināmi lietotā un mašīnlasāmā formātā. 
  • Varat iesniegt sūdzību uzraugošajai iestādei. Lai atrastu kompetento datu aizsardzības iestādi, noklikšķiniet  šeit.

  Tiesības uz iebildumu

  Tiesības uz iebildumu attiecas uz visu personas datu apstrādi, kas pamatojas uz VDAR 6. panta 1. punkta (f) apakšpunktu.

  Lai izmantotu savas tiesības, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas minēta sadaļā “Kontaktinformācija”.

 • DHL veic visus nepieciešamos tehniskos un organizatoriskos drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu personas datus no to zaudēšanas vai nepareizas izmantošanas. Piemēram, jūsu dati tiek uzglabāti drošā darbības vidē, kas nav pieejama publiski. Atsevišķos gadījumos jūsu personas dati pārraides laikā tiek šifrēti, izmantojot Secure Socket Layer (SSL) tehnoloģiju. Tas nozīmē, ka datora un DHL serveru saziņai tiek izmantota apstiprināta šifrēšanas procedūra, ja pārlūkprogramma atbalsta SSL. Ja vēlaties sazināties ar DHL, izmantojot e-pastu, vēlamies norādīt, ka nav iespējams garantēt nosūtītās informācijas konfidencialitāti. E-pasta ziņojumu saturu var izlasīt trešās personas. Tādēļ mēs iesakām sūtīt mums konfidenciālo informāciju tikai pa pastu.

 • DHL Global Forwarding un DHL Freight patur tiesības mainīt savu paziņojumu par konfidencialitāti jebkurā laikā ar iepriekšēju paziņojumu vai bez tā. Lūdzu, ik pa laikam pārbaudiet, lai saņemtu informāciju par izmaiņām. Izmantojot DHL vietnes, jūs piekrītat šim paziņojumam par konfidencialitāti.

  Šis paziņojums pēdējo reizi tika atjaunināts 2023. gada 25. jūnijā.

  DHL Group Konfidencialitātes paziņojums

  "DHL Group Datu konfidencialitātes politika" regulē visas grupas datu apstrādes standartus, īpašu uzmanību pievēršot tā sauktajai trešo valstu pārsūtīšanai, proti, personas datu pārsūtīšanai uz valstīm ārpus ES, kurās nav atbilstošs datu aizsardzības līmenis. Ja vēlaties uzzināt vairāk par "DHL Group Datu konfidencialitātes politiku", lūdzu, izmantojiet šo saiti:

  DHL Group Datu konfidencialitātes politika Lejupielādēt

  DHL informācijas pakalpojumi

  ISO sertifikāts Āzijas un Klusā okeāna reģionā 2016 Lejupielādēt
  ISO sertifikāts Eiropā 2018 Lejupielādēt

  Kalifornijas patērētāju privātuma likums (“CCPA”)